0
lei 0 elemente

Niciun produs în coș.

Lenjerie Pat Dot - Antracit/Negru

240 lei

SKU: 1102023 Categorie:

Când este timpul să-ți bagi copilul, ce modalitate mai bună de a face acest lucru decât în ​​această frumoasă lenjerie de pat Dot? Nu numai că bumbacul organic este moale pe piele, dar modelul colorat și cu puncte Asphalt este, de asemenea, un accesoriu superb pentru dormitorul copilului tău.

Brand: OYOY LIVING DESIGN

Dimensiuni: 100x140/40x45 cm

Materiale: 100% Bumbac organic

Culori: Antracit/Negru

Se recomandă spălarea la mașină la 40°.

Produsele marcate In stoc sunt disponibile si vor fi livrate in 1-3 zile lucratoare. Produsele care nu au mentiunea In stoc vor fi comandate la producator si termenul exact de livrare va fi comunicat ulterior, in functie de disponibilitatea produsului.
Contactați-ne la hello@lovethedesign.ro pentru a afla un termen de livrare exact pentru acest produs dacă nu este în stoc.
© Copyright 2021. Toate drepturile rezervate. Powered by webinspire.ro
heartenvelopeusercartphone-handsetmagnifiermenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram